«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Сьогодні на базі молодіжного центру «ЛесяХаб» пройшов першій у нашому місті, а також всій Донеччині кіберчемпіонат з футболу…

Як розповів нам головний фахівець спортивно-масового сектору Донецької обласної організації "Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»" Артем Пантелєєв, змагання проходили в експериментальному режимі. Річ у тому, що нещодавно наша країна приєдналася до 25 країн світу, де кіберспорт офіційно визнаний як вид спорту. Це означає, що незабаром у нашій області розпочнеться проведення різного роду кіберзмагань, чемпіонатів та турнірів. Треба підготуватись, як кажуть, вивчити предмет, підводні та надводні каміння, плюси та мінуси. Напрям поки ще незнайомий, тому треба відпрацьовувати механізми проведення змагань. Для чого і провели турнір серед наших земляків - шанувальників PlayStation.

Надалі в Центрі планують розширити коло змагань, крім футболу освоїти ММА, баскетбол, проведення змагань в дистанційному режимі.

Щодо підсумків турніру, не зважаючи на п’ятницю, 13, він пройшов в позитивному та корисному руслі, всі учасники отримали пам’ятні сувеніри, а переможці – медалі та грамоти.

Приємно, що «Леся» приєдналася до передових експериментальних напрямків розвитку сучасного спорту в країні!

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

У зв'язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в місті, робота бібліотечних клубів тимчасово зупиняється.

 

 

 

 

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події

Канал не знайдено

© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности