«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

5 жовтня у картинній галереї комплексу МАН відбулася екскурсія для працівників ПУМБа( Першого українського міжнародного банку), який недавно відкрився у нашому місті.

Четвер, 3 жовтня, став для Дружківки днем незвичайним. Погодьтеся, не кожен день у нашому місті дають концерт молоді, талановиті, перспективні артисти з Європи!

Вже стало доброю традицією у нашому бібліотечному колі на професійне свято дарувати собі щось особливе.

Спекотним літечком, коли відпочивають усі – дорослі у відпустках, діти на канікулах, бібліотекарі продовжують вчитись.

  «Ученик – не сосуд, который нужно наполнить, а факел, который нужно зажечь! А  зажечь факел может лишь тот, кто сам горит».

Плутарх, древнегреческий философ.

Мы все знаем великую Коко Шанель и любовь к маленькому черному платью, которое ее стараниями стало символом Женского стиля (именно так – с большой буквы) в одежде. Коко Шанель - это мировая классика моды!

КАК БИБЛИОТЕКАРИ ДРЫЖИКОВ ГОНЯЛИ

Вообще, конечно, работники библиотечной системы города люди легкомысленные, где-то даже несерьёзные, склонные к легкому авантюризму.

Под таким девизом работники дружковской централизованной библиотечной системы взяли в руки лопаты, метлы, скребки, хорошее настроение и дружно вышли в пятницу, 19 апреля, на общегородской субботник  - помочь в наведении порядка на территории города.

А що тут такого, треба ж якось заробляти…

Для большинства из нас понедельник – день традиционно тяжелый. Но для многих работников централизованной библиотечной системы он выдался не обычным понедельником: в рамках строго научного эксперимента ряд наших колежанок были привиты антистрессовой вакциной нового поколения.

Починаючи з другої половини 2014 року Дружківка стрімко стає містом інтенсивного комунікативного зв'язку між сходом та заходом країни, зв'язку культурного, інтелектуального, мовного та, звісно, соціального.

Напередодні свята весни у бібліотеці вшанували працю найбiльш непомітних, але незамінних своїх колег – технічних робітників.

Минулого тижня на запрошення Благодійного фонду Сергія Жадана і за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Українського Інституту Книги група українських письменників у складі Сергія Жадана, Макса Кідрука, Сашка Дерманського, Діани Мельникової та автора цих рядків провела серію творчих зустрічей на Донеччині.

Для того, что бы получился хороший, надежный и крепкий библиотекарь вначале нужно найти подходящий по прочности материал, желательно из легированной стали…

Минулого тижня в червоному залі бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася презентація доповіді директора закладу Тетяни Романченко:  «Підвищуємо ефективність управління: активний мозок в будь якому віці» - така собі популярно-наукова робота, закликана структурувати та розкласти по полицях те, що ми знаємо про діяльність нашого головного мозку.

Протягом звітного періоду робота бібліотеки ім.В.Нестайка здійснювалась згідно з пріоритетними та довгостроковими напрямками. Актуальними напрямками роботи у звітному році були: розвиток інтелектуального, культурного, соціального і творчого потенціалу дітей, надання їм вичерпної різноманітної інформації, створення сприятливого простору для отримання знань та проведення змістовного дозвілля.

Дорогі друзі!

Запрошуємо вас приєднатися до кола нашої  бібліотечної родини! 

 

 

Календарь

Календар свят України. Граматика української мови

Гороскоп

Погода у Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последние новости и события


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности