«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

2019 рік був для бібліотек системи міста роком подій. Одна за одної йшли цікаві зустрічі, різноманітні акції, заходи. Бібліотекарі інтенсивно працювали, не забуваючи про самоосвіту. Вашій увазі пропонуємо річний звіт про нашу роботу:

У кожному чисельному колективі завжди є взаємні відносини: хтось комусь подобається, хтось – не дуже. Таке життя.

Більш ніж року пройшло з моменту відкриття в Дружківській центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки молодіжного центру «LesyaHub», який увійшов до четвірки успішних прикладів організації молодіжних просторів в бібліотеках України («Молодіжні простори бібліотеки», Асоціація молодіжних центрів України, затверджено Президією Українською бібліотечною асоціацією 1 листопада 2018 року). Чим сьогодні живе центр та які перспективи розвитку має? Про це докладніше читайте у статті.

"Один. Два. Три. Дія." - Саме з цієї фрази починається вистава форум-театру. Форум-театр, це театральна методика, яка була створена бразильським режисером та політиком Аугусто Боалем у 1960х роках. Він прагнув створити безпечний простір не тільки для творчого процесу, а й для обговорення і вирішення соціально-економічних проблем людей. Акторами і сценаристами вистав є звичайні люди.

Шановні колеги! Ми знаємо, що кожен справжній бібліотекар має щире бажання збільшити читацьку активність відвідувачів бібліотеки, прищепити молодому поколінню любов до читання й повагу до книги. Саме це змушує нас  знаходитись  у постійному пошуці нових сучасних форм роботи щодо популяризації кращих книжкових новинок. Хочемо поділитися власним досвідом роботи з даного напрямку. Кожен з цих кроків перевірений нами в роботі і  дозволяє  зробити читацьке життя дітей насиченішим, а нашу роботу результативнішою.

5 жовтня у картинній галереї комплексу МАН відбулася екскурсія для працівників ПУМБа( Першого українського міжнародного банку), який недавно відкрився у нашому місті.

Вже стало доброю традицією у нашому бібліотечному колі на професійне свято дарувати собі щось особливе.

Спекотним літечком, коли відпочивають усі – дорослі у відпустках, діти на канікулах, бібліотекарі продовжують вчитись.

  «Ученик – не сосуд, который нужно наполнить, а факел, который нужно зажечь! А  зажечь факел может лишь тот, кто сам горит».

Плутарх, древнегреческий философ.

Мы все знаем великую Коко Шанель и любовь к маленькому черному платью, которое ее стараниями стало символом Женского стиля (именно так – с большой буквы) в одежде. Коко Шанель - это мировая классика моды!

КАК БИБЛИОТЕКАРИ ДРЫЖИКОВ ГОНЯЛИ

Вообще, конечно, работники библиотечной системы города люди легкомысленные, где-то даже несерьёзные, склонные к легкому авантюризму.

Под таким девизом работники дружковской централизованной библиотечной системы взяли в руки лопаты, метлы, скребки, хорошее настроение и дружно вышли в пятницу, 19 апреля, на общегородской субботник  - помочь в наведении порядка на территории города.

А що тут такого, треба ж якось заробляти…

Для большинства из нас понедельник – день традиционно тяжелый. Но для многих работников централизованной библиотечной системы он выдался не обычным понедельником: в рамках строго научного эксперимента ряд наших колежанок были привиты антистрессовой вакциной нового поколения.

Починаючи з другої половини 2014 року Дружківка стрімко стає містом інтенсивного комунікативного зв'язку між сходом та заходом країни, зв'язку культурного, інтелектуального, мовного та, звісно, соціального.

Напередодні свята весни у бібліотеці вшанували працю найбiльш непомітних, але незамінних своїх колег – технічних робітників.

Минулого тижня на запрошення Благодійного фонду Сергія Жадана і за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Українського Інституту Книги група українських письменників у складі Сергія Жадана, Макса Кідрука, Сашка Дерманського, Діани Мельникової та автора цих рядків провела серію творчих зустрічей на Донеччині.

Для того, что бы получился хороший, надежный и крепкий библиотекарь вначале нужно найти подходящий по прочности материал, желательно из легированной стали…

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

  

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події

Канал не знайдено

© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности