«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Більш ніж року пройшло з моменту відкриття в Дружківській центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки молодіжного центру «LesyaHub», який увійшов до четвірки успішних прикладів організації молодіжних просторів в бібліотеках України («Молодіжні простори бібліотеки», Асоціація молодіжних центрів України, затверджено Президією Українською бібліотечною асоціацією 1 листопада 2018 року). Чим сьогодні живе центр та які перспективи розвитку має? Про це докладніше читайте у статті.

"Один. Два. Три. Дія." - Саме з цієї фрази починається вистава форум-театру. Форум-театр, це театральна методика, яка була створена бразильським режисером та політиком Аугусто Боалем у 1960х роках. Він прагнув створити безпечний простір не тільки для творчого процесу, а й для обговорення і вирішення соціально-економічних проблем людей. Акторами і сценаристами вистав є звичайні люди.

Шановні колеги! Ми знаємо, що кожен справжній бібліотекар має щире бажання збільшити читацьку активність відвідувачів бібліотеки, прищепити молодому поколінню любов до читання й повагу до книги. Саме це змушує нас  знаходитись  у постійному пошуці нових сучасних форм роботи щодо популяризації кращих книжкових новинок. Хочемо поділитися власним досвідом роботи з даного напрямку. Кожен з цих кроків перевірений нами в роботі і  дозволяє  зробити читацьке життя дітей насиченішим, а нашу роботу результативнішою.

5 жовтня у картинній галереї комплексу МАН відбулася екскурсія для працівників ПУМБа( Першого українського міжнародного банку), який недавно відкрився у нашому місті.

Четвер, 3 жовтня, став для Дружківки днем незвичайним. Погодьтеся, не кожен день у нашому місті дають концерт молоді, талановиті, перспективні артисти з Європи!

Вже стало доброю традицією у нашому бібліотечному колі на професійне свято дарувати собі щось особливе.

Спекотним літечком, коли відпочивають усі – дорослі у відпустках, діти на канікулах, бібліотекарі продовжують вчитись.

  «Ученик – не сосуд, который нужно наполнить, а факел, который нужно зажечь! А  зажечь факел может лишь тот, кто сам горит».

Плутарх, древнегреческий философ.

Мы все знаем великую Коко Шанель и любовь к маленькому черному платью, которое ее стараниями стало символом Женского стиля (именно так – с большой буквы) в одежде. Коко Шанель - это мировая классика моды!

КАК БИБЛИОТЕКАРИ ДРЫЖИКОВ ГОНЯЛИ

Вообще, конечно, работники библиотечной системы города люди легкомысленные, где-то даже несерьёзные, склонные к легкому авантюризму.

Под таким девизом работники дружковской централизованной библиотечной системы взяли в руки лопаты, метлы, скребки, хорошее настроение и дружно вышли в пятницу, 19 апреля, на общегородской субботник  - помочь в наведении порядка на территории города.

А що тут такого, треба ж якось заробляти…

Для большинства из нас понедельник – день традиционно тяжелый. Но для многих работников централизованной библиотечной системы он выдался не обычным понедельником: в рамках строго научного эксперимента ряд наших колежанок были привиты антистрессовой вакциной нового поколения.

Починаючи з другої половини 2014 року Дружківка стрімко стає містом інтенсивного комунікативного зв'язку між сходом та заходом країни, зв'язку культурного, інтелектуального, мовного та, звісно, соціального.

Напередодні свята весни у бібліотеці вшанували працю найбiльш непомітних, але незамінних своїх колег – технічних робітників.

Минулого тижня на запрошення Благодійного фонду Сергія Жадана і за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Українського Інституту Книги група українських письменників у складі Сергія Жадана, Макса Кідрука, Сашка Дерманського, Діани Мельникової та автора цих рядків провела серію творчих зустрічей на Донеччині.

Для того, что бы получился хороший, надежный и крепкий библиотекарь вначале нужно найти подходящий по прочности материал, желательно из легированной стали…

Минулого тижня в червоному залі бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася презентація доповіді директора закладу Тетяни Романченко:  «Підвищуємо ефективність управління: активний мозок в будь якому віці» - така собі популярно-наукова робота, закликана структурувати та розкласти по полицях те, що ми знаємо про діяльність нашого головного мозку.

 

 

Календарь

Календар свят України. Граматика української мови

Гороскоп

Погода у Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последние новости и события


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности