«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Четвер, 3 жовтня, став для Дружківки днем незвичайним. Погодьтеся, не кожен день у нашому місті дають концерт молоді, талановиті, перспективні артисти з Європи!

А чому б і ні?! Україна – це Європа у географічному і ментальному плані, тим більш, коли пісні виконуються на головних у ЄС мовах.
Як ви всі знаєте, у Лесі вже понад 10 років дуже успішно працюють мовні клуби, в яких мешканці міста можуть безкоштовно удосконалювати знання іноземних мов – німецької, французької, англійської. Практично всі методики вивчення мов дають рекомендації – активно займатись запам'ятовуванням та читанням віршів, виконанням пісень на мовах навчання. Це дуже допомагає успіху в їхньому освоєнні. Тому, з ініціативи керівника курсів і сумісно викладача німецької та французької мов Вікторії Ігнатьєвої, у Лесі сталі проходити новорічні, весняні, святкові концерти, головними виконавцями на яких були курсанти мовних курсів (Тепер додався ще й осінній!). З одного боку – це виглядало як своєрідний звіт — чому навчилися курсанти, з другого – просто цікава, захоплива культурна подія – маленьке бібліотечне домашнє свято на німецькій, французькій, англійській мовах, а через деякий час, мабуть, польській й, чім доля не жартує, китайській…
Що треба відмітити. З кожним разом, з кожним новим концертом росте майстерність виконавців, вони виконують більш складні теми та композиції, радуючи слухачів своєю творчістю (До речі, одним з виконавців була директор закладу Тетяна Романченко)
 «Осінній концерт» вийшов  хоча й коротеньким (хвилин 40), але дуже насиченим, у чому ви можете переконатися самі, подивившись на наше відео ось ТУТ

          

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности