«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

"Один. Два. Три. Дія." - Саме з цієї фрази починається вистава форум-театру. Форум-театр, це театральна методика, яка була створена бразильським режисером та політиком Аугусто Боалем у 1960х роках. Він прагнув створити безпечний простір не тільки для творчого процесу, а й для обговорення і вирішення соціально-економічних проблем людей. Акторами і сценаристами вистав є звичайні люди.

Галина Зуб і Фадькіна Яна, пройшовши конкурсний відбір, були запрошені до участі у школі «Театр пригноблених як інструмент діалогу та ненасильницьких змін, яка відбулася у Слов’янську.

Під час навчання за допомогою ведучого – джокера ознайомилися з іграми та техніками, які працюють з тілом, особистим досвідом учасників групи, проаналізували проблеми, які непокоять і створили сценарії форум-вистав.

В останній день занять, на розсуд глядачів, були представлені дві вистави: «Міст», яка була присвячена темі перетину КПП з непідконтрольних Україні територій і «Карусель пригноблених», в якій було показано тему гнобитель-пригноблений.

Після перегляду вистави глядачі обговорювали проблеми, які були продемонстровані, чи реальні вони в нашому житті, які є причини для її виникнення. Після цього джокер пропонував глядачам замінити одного з акторів і показати, що можна зробити в цій ситуації, як її можна змінити. Адже головний принцип театру пригноблених – в діалозі акторів і глядачів не буває «хибних» інтервенцій чи помилок, адже театр – це простір для гри та творчості.

 

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности