«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Погодьтеся, «всього і відразу» - це дуже популярне бажання, яке знайомо багатьом з нас. Артем, чесно казав правду, без всіляких там хитрощів.

Працівника нашої бібліотеки – Артема Рибіна містяни мають знати добре. Як мінімум ті, хто бачив яскраві файер-шоу на міських святах, крайнього разу – на площі Молодіжній під час зустрічі Нового року. Мають знати його діти та їхні батьки, для яких він час від часу влаштовує файні світлові вистави, мають знати його поціновувачі дизайнерського унікального одягу, шанувальники творчості ансамблю «Калейдоскоп», відвідувачі наших бібліотек, міських свят! Не обов’язково в обличчя, - мали можливість бачити його роботи… На серверах Гуглу, Фейсбуку знаходяться гігабайти фотографій дружківчан і гостей славетного нашого міста біля бібліотечних фотозон власноруч зроблених Артемом. Напрочуд різносторонньо обдарована людина – наш Артем!

Доля випала йому дуже непроста – народився у багатодітній сім’ї - було у Тетяни Вадимівни – 13 дітей та ще 3 – залишила їй сестра. Всіх підняла, всіх поставила на ноги. Тяжко працювала з ранку до ночі – в комунальній сфері, а після трудового дня підробляла швачкою. Батько, на жаль, не став для своєї сім’ї міцною опорою – скоріше навпаки, тому тягнути все на собі довелося Тетяні. Вона і тягнула поки дозволяло здоров’я. Артему, наймолодшому, ледь виповнилося 16 років, коли вона пішла з життя через хронічне захворювання… Він  тяжко переніс трагедію, бо дуже сильно любив свою мати, бачив як вона всю себе віддає без залишку дітям, сім’ї – пам’ять її для нього свята.

Сестри та брати, звісно, допомагали молодшому, але більшою мірою науку життя йому приходилося освоювати самому – після інтернату вступив в 42 училище в Краматорську на слюсара-сантехника, успішно закінчив та продовжив навчання на ювеліра. На жаль, з сімейних обставин довчитися на майстра золотих справ не вийшло. Водночас з навчанням Артем працював у Зеленбуді, потім – в «Червоній Зірці» - різноробом, охоронцем, працівником складу…. Довелося йому й у Центрі зайнятості постояти… Нині він працює, можна казати, на два фронти, а може і на три – у ЖЕКу, в опалювальний період – на пів ставки в бібліотеці, а для душі – шиє одяг собі, коханій та друзям. Шити навчився змалечку: «Бачив як мама робить, потім, дай, думаю, спробую. Пам’ятаю як на її день народження пошив власноруч мамочці сукню – сюрприз хотів зробити.. Гарна була – сиділа на фігурі файно, але засада у тому, що матеріалом були домашні гардини…»,- з сумною посмішкою розповів Артем.

З того часу робити щось красиве своїми руками для Артема найвище задоволення: карнавальні костюми (він давно дружить та співпрацює з театр-студією «Калейдоскоп», шиє чудові, оригінальні костюми друзям, навіть ексклюзивні весільні сукні йому по плечу… ), робить чудові фотозони на свята та інше… А які він заворожливі світлові шоу для малечі влаштовував – то, любі друзі, словами ніяк не розкажеш, треба тільки бачити…. «Хочеться всього та одразу, - поділився Артем, - все вміти, скрізь побувати…» Така от у хлопця мрія!

А нам, всьому колективу Лесі Українки, хочеться сказати: «Дякуємо тобі, Артем, за те, що ти у нас такий є! Щасти тобі!

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

  

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події

Канал не знайдено

© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности