«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Щоб там хто не казав, а бібліотеки сумісно з батьками, школою, вулицею, телебаченням та інтернетом теж надають досить вагомий вплив на формування характеру та свідомості людини. Особливо, коли ця дитина тягнеться до знань... Її тоді просто треба м’яко направити туди, куди треба...

Це й трапилося в житті маленького хлопчика, учня 8-ої ЗОШ Микити Малькова. Вперше він відкрив для себе бібліотеку не як читач, а скоріше як талановитий, швидкий (дуже швидкий) геймер — що приходив у бібліотеку тільки для того, щоб вдосталь награтися у різноманітні комп’ютерні ігри — шутери, стрілялки, перегони, стратегії та інші.
Мало-помалу став цікавитися Микита і книжками — тут бібліотекарі змогли заохотити хлопця до читання, підібравши ту літературу, яка йому подобалася — фантастика, детективи, науково-популярні журнали, книжки позашкільної освіти... - те, чим багата наша Купрінка.
Цей неважкий багаж за плечима дуже допоміг Микиті в навчанні — бо він після 9-го класу пішов вчитися на архітектора у ДЖКК та успішно завершив навчання минулого року.
На жаль, за спеціальністю йому попрацювати не вдалося, бо в Дружківці та містах регіону архітектори особливо непотрібні,  а поїхати десь далеко — не вийшло з сімейних обставин.
Деякий час попрацював Микита на заводі металевих виробів, але праця не прийшлася до душі, бо в душі Микити звучала пісня.


Це не фігура мовлення, це факт — Микита став фронтменом дружківської рок-групи “The Flaming Sunrise”. Хоча “рок” — це поки авансове мовлення, бо група ще точно не визначилася в якому напрямку буде розвиватися її творчість.
До складу гурту входять молоді талановиті хлопці Арсен (ударні), Артем (бас-гітара), Данил (гітара), виконавець Микита та нещодавно до них приєдналася  дівчина — теж вокал — Світлана.
Поки ще молода група не завоювала перші сторінки чартів МТВ, М1, М2 та інших відомих музикальних каналів, але потенціал — є! Дружківка, як ви знаєте, багата на таланти — наші люди скрізь, у тому числі добре відомі й в музикальній сфері країни. Тим більше, що є у групи творчі успіхи — файні композиції — “Мечта”, “Облака”, “Будь первым”, “Возненавидь меня”. Микита безпосередньо приклав руку до їхнього народження. Група брала участь в Урбан-фесті, виступала на різних заходах, Микита як соліст виступав в ДЖКК, на фестивалі “Осінній вернісаж”, так що слідкуйте за інтернетом та соцмережами — там є ролики з виступами наших музикантів. Сам Микита каже, що хотів би займатись музикою професійно, що вона у нього постійно в серці — він пише нові композиції.


А прикладом, першим вчителем став для нього улюблений дід - Володимир Іванович Пишкін. Він теж любить спів, добре грає на інструментах, навіть зараз - у групі “Старі друзі” — наша дружківська команда, яка зібралася з ветеранів дружківського самодіяльного року 70-80 років. У той час, хто пам’ятає, на базі заводських клубів в нашому місті існувало досить багато колективів. Такі були цікаві часи. До речі, “Старі друзі” мали гарний успіх у фанів на фестивалі “Дружківська осінь”, беруть участь у різних святах та виступають на прохання ветеранів.
Ось така історія життя молодого хлопця, який, ми в цьому переконані, доб'ється всього, чого хоче. Буде писати пісні, співати їх та згодом стане відомим співаком. Дівчата, майте це на увазі!

на фото “The Flaming Sunrise” на Урбан-фесті 

 

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности