«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Історія успіху читачки бібліотеки філії -№1 ім. А.П. Чехова Сичової Ніни Костянтинівни

                                « Випадково зустріч з гарною книгою може назавжди змінити долю людини» 

 (Марсель Прево)

У вік комп’ютерів і інформаційних технологій не можна залишити без уваги питання: а як же книга?  Чи  може книга сьогодні залишити  слід в душі читача, ще й якісно змінити його життя?

     Свої успішні історії розповідали і нам наші читачі. Вони пов’язують свій  життєвий шлях з бібліотекою, книгою і читанням. Багато повідали про те  як бібліотека вплинула на їх досягнення в житті, освіту, переваги, особистісний ріст.

     Читачі нашої бібліотеки в повному обсязі отримують інформацію  по своїм запитам.  Мають можливість користуватися фондами та безкоштовним Інтернетом. В міру впровадження технічних засобів бібліотека навчає  володінню комп’ютерами, тим самим розширюючи кругозір читача.

активна та сучасна

    У бібліотеці є клуби за інтересами – це школа комп’ютерної грамотності, курси вивчання української мови «Мовознавець», клуби «Відкриваємо серця», «За здорове життя», «Призначення життя», «Золоті літа». Наша активна читачка   Сичова Ніна Костянтинівна понад 30 років підвищує та розвиває свій інтелектуальний рівень, приймає активну участь  у масових заходах бібліотеки,  є активним членом бібліотечного клубу «Відкриваємо серця».            Ця жінка – поет, активний член суспільства, друкує  свої  поетичні твори  в збірках та місцевих періодичних виданнях, приймає участь в житті рідного міста, являється членом літоб’єднання «Сучасник».   Вона закінчила школу комп’ютерної грамотності  при бібліотеці ім. А.П.Чехова, чим розширила  спілкування з цікавими людьми та  володіння різноманітною сучасною інформацією. Але на цьому тяга до знань у Ніни не кінчається. Зараз вона опановує нову вершину  – з великою жагою відкриває для себе  українську мову на безкоштовних курсах «Мовознавець», та мріє писати свої твори рідною мовою. 

успішна та креативна

    І це не єдина читачка нашої бібліотеки яка удосконалює свої знання постійним відвідуванням бібліотеки. Ми маємо вже цілу поетичну спілку наших  читачів. Це  - Іващенко Надія Олександрівна - курсант «Мовознавця», школи комп’ютерної грамотності,  член літоб’єднання «Сучасник», активна учасниця всіх масових заходів бібліотеки. Це - Фоміна Ніна Павлівна - поет, активна читачка , суспільна діячка нашого міста. Завдяки нашій бібліотеці ці люди  не втрачають  смаку до життя, не дивлячись на свій вік,  повсякденно знаходять щось нове та цікаве.

учасниці клубу

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности