«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Ми продовжуємо нашу серію розповідей про видатних людей Дружківки. Видатних не в сенсі слави, шани, популярності , а про тих  чесних, порядних наших громадянах, що без шуму, пилу і пафосу працюють на своєму робочому місті, кожен день  сумлінно виконують свої обов’язки. Людей, завдяки праці котрих кожен день є хліб на прилавках магазинів, працюють заводи, їздять автобуси, будуються домівки, ремонтується обладнання – триває життя… Людях - які є сіллю землі нашої…

Учениця ОШ№10 Тетяна Чуприна ніколи в житті й подумати не могла, що доля приведе її до нелегкої стезі служіння людям… Після закінчення школи пішла вчитися на будівельника, потім працювала на заводі газової апаратури.

Досить багато дружківчан порахувало б, що дівчині пощастило – працювати на престижному підприємстві, мати стабільну роботу, заробітну плату. В наш час це незбутня  мрія досить багатьох містян.

Але Таня думала інакше, їй хотілося, щоб праця не тільки була засобом виживання, але і подобалась душі. Погодьтеся, в глибині себе про це мріє кожен з нас, але більшість чомусь боїться зробити перший крок у напрямку реалізації мети. Тетяна зробила – сама звільнилася з роботи, встала на облік в Центрі Зайнятості та почала активно шукати нову роботу. І досить швидко знайшла: «Десь через тиждень одна жіночка розповіла мені, що у Червоному Хресті є вакансія патронажної сестри, є бажання спробувати? – Чому б ні?! – Подумала, поговорила з головою організації Олександрою Павлівною і приступила до роботи. Ось так. 11 листопада 2017 року мені дали під патронаж 7 самотніх ветеранів, у тому числі трьох лежачих дідусів. Всіх брила, мила, памперси одягала та цікаві історії розповідала – адже їм не тільки догляд потрібен, але і спілкування.  Тоді я вперше відчула, що цей  труд по мені, що він, хоча й важкий, але край як потрібен людям, що мені до вподоби їм допомагати».

З того часу Тетяна працює патронажною сестрою Дружківської міської організації Червоного Хреста України голова якої,  Олена Скрибцова, –  спокійна за цей дуже важливий напрямок роботи. Бо на адресу організації поступають лише подяки від мешканців – клієнтів патронажної служби за такого чудового працівника, що має велике добре серце в яке вміщуються всі проблеми підопічних самотніх ветеранів.

«Ніхто не може бути застрахованим від самотності, - каже Тетяна,- близькі відходять, діти виростають – у них починаються свої  турботи, свої діти. На батьків інколи бракує часу… До того ж, у похилому віці батьки можуть стати проблемою через здоров’я, тягарем. Мені  дуже боляче слухати історії моїх підопічних бабусь  про те, що в їхньому житті все було як у всіх – сім’я, робота, діти, майже краще. Але потім щось пішло не так – та наприкінці життя вони стали самотніми…»

 «Ми не знаємо як воно може скластися у нас самих, тому, як на мене, треба творити добро і мати надію що воно повернеться бумерангом…», - каже, сумно посміхаючись, Тетяна.

 Хочемо від всіх її підопічних сердечно подякувати Тетяні  та побажати добробуту, здійснення самих її заповітних мрій… 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

24 вересня об 11 годині Дружківський історико-художній музей запрошує на відкриття виставки народного мистецтва "Пам`ять на життя". Виставка діятиме з 24.09.2021 - 14.10.2021. Нагадуємо, що музей працює з 10-00 до 17-30, крім суботи та неділі. Вхід - безплатний. 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности